Instalacje fotowoltaiczne

Wykonujemy zarówno małe instalacje od 2kW do dużych instalacji po kilkadziesiąt kW, posiadamy duże doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę monterską z wymaganymi do montażu instalacji PV uprawnieniami.

Stosujemy podzespoły firm: Winaico, Longi, Q.cells, Bruk-Bet, EXE SOLAR, FRONIUS, SMA, Zeversolar. Tylko sprawdzone marki zapewniające bezawaryjną pracę przez cały okres użytkowania instalacji. U nas kupisz również same podzespoły do budowy własnej elektrowni słonecznej, na stronie nie ma pełnej oferty z racji dynamicznych zmian w dostępności produktów spowodowanej ogromnym zapotrzebowaniem rynku. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem całej instalacji lub podzespołów potrzebnych do jej samodzielnej budowy zapraszamy do kontaktu.

Pełna gwarancja na całą instalację - 5 lat, gwarancja na panele 10 do 15 lat w zależności od producenta (25 lat liniowej gwarancji na moc). W cenie projekt, montaż, przygotowanie pełnej dokumentacji wymaganej przez zakład energetyczny.

Przykładowa wycena:

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 5kWp wraz z montażem na dachu budynku mieszkalnego (kierunek południowy, pokrycie blacha trapez) i zgłoszeniem do zakładu energetycznego już od 20 000zł brutto (8% VAT).

W przypadku zakupu na raty bez wpłaty własnej rata miesięczna przy okresie kredytowania 5 lat wyniesie jedynie 403,33zł.

Powyższa wycena ma jedynie charakter informacyjny, w celu otrzymania oferty uwzględniającej specyfikę montażu dla konkretnego przypadku prosimy o kontakt, przygotujemy indywidualny projekt i ofertę cenową: tel. 604 119 639, e-mail: led.home.pl@gmail.com

W związku z dynamicznym rozwojem działu fotowoltaiki dokonujemy zmian organizacyjnych. Od czerwca montaż instalacji fotowoltaicznych oferujemy pod nową nazwą - JPSenergy. Już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej poświęconej fotowoltaice: http://jpsenergy.pl

Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań przez formularz na nowej stronie http://jpsenergy.pl lub drogą telefoniczną, wycena instalacji fotowoltaicznej jest całkowicie darmowa.

Telefon kontaktowy: 604 119 639

Zapraszamy również do naszej hurtowni z artykułami elektrycznym i oświetleniowymi gdzie można również obejrzeć panele fotowoltaiczne oraz inne elementy instalacji PV, oraz uzyskać fachową pomoc w doborze optymalnego rozwiązania.

Hurtownia elektryczna LED.HOME.PL - Turek, ul. Nowa 23 (obok Neonet)

 

Kilka przykładowych zdjęć instalacji wykonanych przez naszą firmę:

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
led.home.pl - żarówki led, oświetlenie ogrodowe, oświetlenie led i taśmy led
Sklep internetowy od home.pl